Malatya Güzelliklerinden 'Gündüzbey'

Malatya'ya yolunuz düştüğünde sevdiklerinizle güzel hava alıp piknik havası, şifalı suları, doğayla iç içe olmanızın doğru adresi Gündüzbey... Yeşilyurt’un Malatya’ya 10 kilometre uzaklıktaki belde...

Malatya Güzelliklerinden 'Gündüzbey'

Malatya'ya yolunuz düştüğünde sevdiklerinizle güzel hava alıp piknik havası, şifalı suları, doğayla iç içe olmanızın doğru adresi Gündüzbey...

Yeşilyurt’un Malatya’ya 10 kilometre uzaklıktaki beldesi Gündüzbey, özellikle yaz aylarında serinliği, yeşilliği, bol oksijenli temiz havası ile yöre insanı ve Malatyalıları beldeye çekmektedir. Gündüzbey’ deki piknik alanları ile ünü Malatya'yı aşan yeşillikler içindeki “kır lokantaları” Malatyalıların ve dışarıdan gelen misafirlerin uğrak yerleri arasındadır.

Gündüzbey Nerede, Nasıl Gidilir?

Emeksiz Caddesi Mimar Sinan kavşağından 15 dakikada bir minibüs geçmekte, Çevre yolu üniversite duraklarının olduğu yerden 30 dakikada bir otobüs harekete geçmektedir. Bu minibüslerden birine binip de ulaşabilirsiniz.

Gündüzbey Beldesinden Kareler

   

Malatya Güzelliklerinden 'Gündüzbey' içeriği, 09 Şubat 2019 tarihinde Malatya.com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha